Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ
 
 

Kalendarz brań

Najnowsze ogłoszenia

tutaj lista najnowszych kilku ogloszen jak na elka.fm

reklama

Dowcipy

Wędkarz staje w progu mieszkania i woła do żony:
- Spójrz, złowiłem trzy wielkie ryby!
- Wiem, wiem - odpowiada żona. - Przed chwilą sąsiadka mówiła mi, że widziała ciebie wychodzącego ze sklepu rybnego.
- To prawda, kochanie! Sprzedałem tam pozostałe ryby, bo nie mogłem wszystkich dodźwigać do domu!

Najnowsze ogłoszeniaKontakt z redakcją


  Napisz do nas:
ryby@elka.fm

Telefon komórkowy: Artur Grobecki
605-138-648
065 529 56 78 Reklama

Twoja reklama w portalu ryby.elka.pl! Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym:
e-mail: reklama@elka.pl
tel. 65 529 56 78 (centrala Radia Elka)
 

Jednak zarybiają ?

Na stronie okręgu PZW Poznań pojawił się komunikat dotyczący zarybień jakie miały miejsce w tym roku. W świetle prezentowanego dokumentu wszystkie jeziora po byłym GR Osieczna zostały zarybione różnymi gatunkami - zarówno białorybem jak i drapieżnikiem. Dane udostępnione są w internecie i prezentują ilościowe, jak i kilogramowe zarybienia w 2011 roku. Wędkarzom, pozostaje wierzyć, że prezentowane dane nie są tylko ''papierowe'' ,ale mają pokrycie w rzeczywistości. Nie ma powodu, by nie wierzyć prezentowanym materiałom. Szkoda tylko, że nie podano dat kiedy zarybienia miały miejsce. Były by bardziej wiarygodne, gdyby mogli je potwierdzić także łowiący na tych akwenach ''szarzy'' wędkarze.  Szczegółowe dane o zarybieniach znajdziecie na stronie PZW Poznań


 

Komentarze 

 
#1 2011-12-19 06:59
Ciekawi mnie tylko kto liczył te sztuki ryb 2500000sielawy albo 90000 sandacza ha ha.Najlepsze że z Wielkiego wyjeli chyba wszystkie ryby a wpuścili tylko ok 300 kilo. Paranoja.Ja sie pytam czy są świadkowie na te zarybienia?Przy takich zarybieniach powinni być informowani przedstawiciele okręgów z którymi mają porozumienia i przyległymi których członkowie płacą dla nich haracz.
Cytować
 
 
#2 2011-12-19 12:06
jakoś nie słyszałem żeby na Zbęchach zarybiali!!! może im się wydawało hehehe ale sieciami ciągnęli, że aż miło.
Cytować
 
 
#3 2011-12-19 12:54
Dla Was wszystko to paranoja... Jestem członkiem PZW Leszno i ciekawi mnie czy nasz okręg też wystawi taką tabelę zarybień w sieci, czekam z niecierpliwością... Okaże się jak to nasz kochany okręg zarybia tych kilka zbiorników.
Cytować
 
 
#4 2011-12-19 16:27
ja osobiscie dzisiaj zarybilem zaborowo trzema karpiami :)
Cytować
 
 
#5 2011-12-19 16:35
takie tabelki to sobie mozecie...

dajcie tabelke z "grabienia" jezior!!!
Cytować
 
 
#6 2011-12-19 23:14
Tegoroczne zarybienia to chyba jakiś żart. Więcej ryb wpuścili do sadzawki w Lasku Marcelińskim czy do Rusałki, niż do Łoniewskiego, czy Jezierzyckiego. Jeziora w naszych okolicach nie powinny być zarządzane przez "kolesi" z Poznania, bo oni mają te wody w "poważaniu". Zarybiają tylko tam gdzie sami wędkują. A tak przy okazji - w jaki sposób w Stawie Marcelińskim zmieściło się tyle ryb (600 kg karpia i 58 kg szczupaka)? Przecież one tam się zaduszą. Albo 4375 kg w Iwnie. Czy to jest do łowienia, czy dla rybaków, żeby mogli sprzedać na święta? To samo Rusałka 1300 kg. Toż to będzie wędkarskie eldorado. Kiedyś, "za komuny", gdy mój śp. dziadek był działaczem PZW i strażnikiem, nasze okoliczne jeziora były również zarybiane, ale nie 400 kg, tylko 4t ryb w znacznej mierze już trochę większymi. Owszem, były odłowy, ale nie wyniszczały jezior. Dzisiaj rybacy najchętniej przeciągnęliby przez jezioro włok o średnicy oczek 10 nanometrów (mieliby narybek do zarybień)
Cytować
 
 
#7 2011-12-20 11:16
karol ma 100% racji.Na tabelke z osiecznej nie mamy co liczyc. BZDURA NAJWIDOCZNIEJ SIE IM NIE CHCE ZEBY NIE PODPASC W POZNANIU W KONCU TU CHODZI O STOŁKI WYSTACzRCZY POJECHAC ZA DNIA ZOBACZYC CO PANOWIE ROBIA (NIC NIE ROBIA )CZYSTA KOMUNA CZY SIE STOI CZY SIE LEZY ...MOZE ZACZNIEMY OD ODWOŁANIA W JAKIS SPOSÓB WLASNIE TYCH OSOB KTORE NIE POTRAFIA NIC ZROBIC CZYLI WYKONUJA ZLE SWOJA PRACE
Cytować
 
 
#8 2011-12-20 11:26
prosze wejsc na strone pzw poznan i faktycznie porownac liczby zarybien łoniewskiego 102ha a rusałki 36,7 ha w poznaniu oraz innych im bliskich stawów jezior itp wlos na glowie staje tam zarybienia faktycznie sa i to z naszych jezior i pieniedzy jesli nasze kluby z tym nic nie zrobia to wezmy sie za nich !!
Cytować
 
 
#9 2011-12-20 14:03
Zakładając, że to jest prawda dziwi mnie fakt że przykładowo w Górznie wpuścili płoć której jest tam najwięcej i przyjmuje formę karłowatą. A na Świerczynie Małej gdzie bardzo ciężko o leszcza nie wpuścili go wcale. Takich absurdów jest na pewno więcej. Za kilka lat to karaś całkowicie zdominuje jeziora choć bardzo lubię go łowić ....
Cytować
 
 
#10 2011-12-20 21:50
dzis mialem okazje rozmawiac z panem z pzw zielona gora tam nie ma problemu zeby podac liczby fakty z odlowow zreszta od tego Pan zaczal rozmowe Wielki szcun dla ich pracy zero tajemnic odnosnie odlowow i zarybien ... w pzw poznan kretactwa tajemnice zreszta sprobujcie z kims tam porozmawiac zenada zero kultury wiec czego mozna oczekiwac.Panowie z naszych klubow mozecie cos zrobic tylko naj widoczniej wam sie nie chce bierzcie przyklac z zielonogorskiego itp regionow!!!!
Cytować
 
 
#11 2011-12-21 10:40
tabelka bzdury jestem ciekaw czy ktos z okregu to kontrolowal papier wszystko przyjmie ale i faktycznie wpuszczono to nikt nie wie
Cytować
 
 
#12 2011-12-27 08:07
odniose sie do pewnej sprawy. kazdy ma pretensje ze nie zarybiali ze tabelka jest nieprawdziwa itd. na jesien braly na sroczewie karpiki wpuszczone. od 27 do 35 cm takie braly czesto. co robili wedkarze niektorzy jak widzialem: karpie zaczynaly brac na splawik jak karas to kladli wszystko co sie dalo w siatke. niewazne czy maly czy sredni czy troszeczke wiekszy wszystko. niektrozy wywozili po 30 sztuk, w dolsku podobna sytuacja. wielkie pretensje sie ma do rybakow ze grabia jeziuora itd a prawda jest taka ze wedkarze w ciagu calego roku wyklusuja tyle samo ryb. ZASTANOWCIE SIE
Cytować
 
 
#13 Aro 2018-10-30 18:02
Co piszesz za głupoty ze wędkarza w ciągu roku wyłapią ryby na wędkę to jest nie możliwe ponieważ ja chodzę codziennie na ryby na Rusałke i widzę co się łapie i ile -kilka sztuk lina i dwa lub wcale karpia a o sandacz można sobie pomarzyć.i to przez cały rok wedkowania ..po prostu nie ma ryby -ponieważ nie zarabiają tylko łamią na papieru i kasę biorą.złodzie z pzw kasę biorą ...jesienią byłem świadkiem jak rybak siatką ciągnął i miał tylko nie wymiarower sandacz i kikilk czupaków ..może dwa karpie . drugi raz ciągnął siatką .wszystkie ryby zostały wykusowane przez kusowników z PZW .wedkaze dość tego nie opłacajcie kart wedkarskich w tym roku ..pokażemy im..
Cytować
 

Dodaj komentarz

reklama
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.

Kod antysapmowy
Odśwież

reklama