Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ
 
 

Kalendarz brań

Najnowsze ogłoszenia

tutaj lista najnowszych kilku ogloszen jak na elka.fm

reklama

Dowcipy

Wędkarz złowił złotą rybkę, a ta przemówiła ludzkim głosem:
- Jestem zaklętą księżniczką, pocałuj mnie a spełnię 3 twoje życzenia.
Wędkarz pocałował rybkę i po chwili stanęła przed nim piękna księżniczka.
- Jakie są twoje 3 życzenia?
- Mam jedno życzenie, ale trzy razy!

Najnowsze ogłoszenia



Kontakt z redakcją


  Napisz do nas:
ryby@elka.fm

Telefon komórkowy: Artur Grobecki
605-138-648
065 529 56 78 



Reklama

Twoja reklama w portalu ryby.elka.pl! Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym:
e-mail: reklama@elka.pl
tel. 65 529 56 78 (centrala Radia Elka)
 
Start - Forum
  • Strona:
  • 1
  • 2

Temat: klub milo leszno

klub milo leszno 28 Paź 2012 16:35 #1

  • ja
witam jak sie dostac do klub Milo leszno czy sa jakies oplaty jesli ktos wie moglby sie ze mna podzielic co i jak z tym klubem ?

Re: klub milo leszno 29 Paź 2012 18:11 #2

  • andunek
A co to za klub?

Re: klub milo leszno 29 Paź 2012 20:32 #3

  • Bat25
Witam

Przypuszczam że na koniec roku lub z początkiem nowego sezonu powinna być informacja o zebraniu klubowym, wtedy należało by się zapytać.
Klub WKS MILO przy Zarządzie Okręgu Leszno powstał jeszcze w tym sezonie a wszelkie informacje były umieszczane na forum...

Re: klub milo leszno 30 Paź 2012 08:46 #4

  • ja
a moglbys podac link gdzie na forum byly umieszczane te informacje na temat klubu milo przy zarzadzie okregu??

Re: klub milo leszno 30 Paź 2012 23:05 #5

  • bat25
ryby.elka.pl/index.php/zawody/493-nowy-k...rzy-okrgu-pzw-leszno
Nie mogę znaleźć tematu o tym zebraniu ale było na pewno!
Pozdrawiam

Re: klub milo leszno 21 Lis 2012 17:30 #6

  • OKON
No i mamy kolejny bezsens naszego okręgu. Wiceprezes do spraw sportu zostaje prezesem klubu przy okręgu ! :-)) To tak jakby minister zdrowia został dyrektorem szpitala !! Ciekawe gdzie byłyby wtedy największe przekręty ??

Panowie wkrótce zebrania ! wybieramy nowych prezesów i delegatów ! Pomyślcie o tym ! Czas na zmiany skoro udało się PZPN to u nas też można rozpędzić to towarzystwo !!

Re: klub milo leszno 21 Lis 2012 18:50 #7

  • Łukasz
Bez sensu to jest wypisywanie takich komentarzy będąc anonimowym...

Re: klub milo leszno 21 Lis 2012 20:32 #8

  • Darek
Dokładnie...anonimowo można wszystko opluć i wszystkiego się czepiać bezkarnie, w czym problem kolego Okoń ? z tego co wiem władze klubu wybrano demokratycznie. Wszystko musi być ok, bo sprawdza to komisja rewizyjna. Druga rzecz, że spinningiści też trzymają rękę na pulsie i patrzą na ręce spławikowcom. Nikt nic nie może nagiąć bo zaraz by wyszło - trochę zaufania. od czegoś trzeba zacząć. Jak klub okrzepnie prezes się zmieni, a teraz niech służy doświadczeniem, a jak nie da rady,lub coś będzie nie tak to wyleci szybciej niż u się wydaje. (przynajmniej taką mam nadzieję)

Re: klub milo leszno 22 Lis 2012 10:18 #9

  • on
A co Ci to Łukasz da, że ktoś się przedstawi faktu to nie zmieni. Tak sie po prostu nie robi - członkowie klubu sami poprzez taki wybór nie powinni prowokować takich komentarzy. Skoro jest to klub przy okręgu to współpracę i doświadczenie wiceprezesa do spraw sportu mają zagwarantowane z urzędu, spokojnie prezesem mógł zostać równie doświadczony o ile nie bardziej kol. Mylka.

Re: klub milo leszno 22 Lis 2012 15:31 #10

  • Łukasz
A czy ja swoim komentarzem prowokuję??

Dodam jeszcze tylko, że prezesem klubu została osoba wybrana jednogłośnie przez członków klubu. Klub powstał przy zarządzie okręgu tak więc we władzach klubu raczej powinna się znaleźć osoba, która reprezentuje okręg. Poza tym we władzach klubu są także vice prezesi oraz inni członkowie klubu spełniający określone dla nich funkcje. Klub dopiero zaczyna działalność więc trzeba być dobrej myśli. Jeśli nie teraz to kiedy? Jeśli nie tu to gdzie? Jeśli nie my to kto?
  • Strona:
  • 1
  • 2
reklama