Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ
 
 

Kalendarz brań

Najnowsze ogłoszenia

tutaj lista najnowszych kilku ogloszen jak na elka.fm

reklama

Dowcipy

- Jaka dzisiaj woda? - pyta Franek Kowalskiego, który łowi już od świtu.
- Znakomita! Ryba ani myli z niej wyłazić.

Najnowsze ogłoszenia



Kontakt z redakcją


  Napisz do nas:
ryby@elka.fm

Telefon komórkowy: Artur Grobecki
605-138-648
065 529 56 78 



Reklama

Twoja reklama w portalu ryby.elka.pl! Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym:
e-mail: reklama@elka.pl
tel. 65 529 56 78 (centrala Radia Elka)
 
Start - Forum

Temat: ZBIORNIK RYDZYNA

Re: ZBIORNIK RYDZYNA 19 Lut 2016 20:06 #71

  • big
Nie pisałem o żadnym PZW tylko o zabieraniu bez opamiętania ryb. Do osób stosujących C&R ma pełen szacunek, ale pisałem o patologii, która niestety w większości przyjeżdza samochodami o rejestracji DGR. Ale jeśli ktoś ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem, to niestety nic do takiego głąba nie dotrze.
PS okonie nie są moje, są dla Nas wszystkich i jeśli My wędkarze nie będziemy pilnować Swoich wód, to nikt za nas tego nie zrobi. NIESTETY.

Re: ZBIORNIK RYDZYNA 19 Lut 2016 20:22 #72

  • greg
Jeśli Big jesteś uczulony na DGR radzę się przebadać u dobrego specjalisty.Zapraszam na Odrę to zobaczysz jak PL łowi na trzy lub nawet cztery wędki i na dodatek zostawiają taki chlew nad wodą że ręce opadają.Czasami trzeba spojrzeć w lustro nie trzeba daleko szukać,mniej się zmęczysz.

Re: ZBIORNIK RYDZYNA 19 Lut 2016 20:56 #73

  • Wytrwana
Big napisał, MY wędkarze, hehehehe jakoś z tobą się nie utożsamiam. Ja to co innego, ja jestem wędkarzem i to z DGR-u więc nie obrażaj kolegów wędkarzy bo nie masz prawa tego robić. Co innego etyka. To już jest co innego niż twoja etyka- kpw?

Re: ZBIORNIK RYDZYNA 19 Lut 2016 22:32 #74

  • BIg
Nie jeźdzę nad Odrę, opisałem to co widzę na Rydzynie. Większość tych którzy łowią to DGR. Nie mam nic przeciwko ludziom, którzy wiedzą co to umiar, ale niestety większość Waszych kolegów tego nie wie. Jak widzisz, że kłusują to trzeba dzwonić, jak nie na Straż Rybacką, to chociaż na Policję. Kłusownictwo trzeba wszędzie wypleniać, a najlepiej zacząć od swojego podwórka. Połamania kija - na rybie, która może jeszcze gdzieś zostanie.

Re: ZBIORNIK RYDZYNA 20 Lut 2016 19:04 #75

  • Marta
Ludzie jadą na ryby i jak je łowią to zabierają do podjadania a Tobie tylko w głowie lokalny patriotyzm. Daj sobie już luz i nie pisz bzdur bo pewnie jak jedziesz na ryby, na inne łowisko to też zabierasz.

Re: ZBIORNIK RYDZYNA 20 Lut 2016 19:06 #76

  • Jacek
A co? DGR to przestępca? Zobacz PL i PRA na Odrze - totalne nieporozumienie, brud, smród, takie to czyścioszki z pyrlandii!

Re: ZBIORNIK RYDZYNA 21 Lut 2016 10:30 #77

  • Big
Nie jeżdżę po ryby tylko na ryby. A to jest duża różnica. Od 15 lat nie wziąłem żadnej ryby do domu.
Nie piszę tylko o DGR-ach tylko o patologii (to także PL, PGS,PRA), która trzebi wszystko co się nawinie na hak. Niestety z takim podejściem do wędkowania nie będziemy mieli gdzie łowić.
Śmieciarze są wszędzie - wystarczy podjechać na którekolwiek łowisko. Za każdym razem będąc na łowisku, zbieram metry żyłek, które nie tylko śmiecą, ale stanowią zagrożenie dla ptactwa i zwierząt.
Większość młodych z tego, co zauważyłem, stosuje zasady C&R i chwała im za to. Przeliczcie sobie ile ryb może być w wodzie, a jaka ilość jest zabierana z wody. NIKT nie zarybi ponownie wód, jak SAMI nie będziemy dbali o NASZE wody to nikt tego nie zrobi. Kto będzie pilnował wód - paru strażników na takim aerale? Widzisz, że coś nie jest tak - zwróć uwagę, dzwoń na Straż lub Policję.
Wody nie są niczyje, czy też PZW. Są NASZE - WSZYSTKICH WĘDKARZY - niech cieszą NAS i przede wszystkich przyszłe pokolenia młodych. POZDRAWIAM WSZYSTKICH ETYCZNYCH WĘDKARZY - na pohybel mięsiarstwu.

Re: ZBIORNIK RYDZYNA 21 Lut 2016 12:42 #78

  • emeryt
Czyli krótko , znając mentalność większości polskich wędkarzy należy sprywatyzować wszystkie akweny wodne i problem zginie śmiercią naturalną . ten kto będzie władał danym zasobem wodnym będzie dbał o swój interes , czyli nie będzie rybki nie będzie wędkarza , będą odpowiednie rybki będą odpowiednie zyski . Tak właśnie jest na wodach komercyjnych , a kto chce rybki zjeść to do sklepu rybnego . Jak niektórzy mówią , złodziejstwa się nie nabywa to się ma w genach i ciężko się z tym walczy .

Re: ZBIORNIK RYDZYNA 21 Lut 2016 14:33 #79

  • greg
Big napisał ,,takie DGR-y trzeba pałować,,.Jak szybko złagodniałeś,zrozumiałeś choć późno że mięsiarze mają różne rejestracje dlatego powinieneś przeprosić bo nie wszyscy są z jednego koszyczka.Z zabieraniem ryb to jest tak nawet dzikie zwierze upoluje tylko tyle ile jest w stanie zjeść.Ja mam rejestrację DGR i nie obrażaj mnie bo jestem wędkarzem od 1973r i traktuję to jako hobby i ryby bardzo rzadko zabieram.

Re: ZBIORNIK RYDZYNA 21 Lut 2016 20:04 #80

  • Big
Dlatego pisałem "takie DGR". Miałem na myśli osobników, którzy walą wszystko co popadnie . Jeśli uraziłem etycznych wędkarzy DGR to ich bardzo przepraszam. Nie ich miałem na myśli i nie o nich chciałem napisać.
Polecam przeczytać co niektórym ciekawy artykuł.
jerkbait.pl/topic/70044-artykuł-przyszłość-zależy-też-od-ciebie/
Do Wszystkich etycznych wędkarzy - do zobaczenia nad wodą, w której może jeszcze coś pozostanie.
reklama