Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ
 
 

Kalendarz brań

Najnowsze ogłoszenia

tutaj lista najnowszych kilku ogloszen jak na elka.fm

reklama

Dowcipy

Wędkarz staje w progu mieszkania i woła do żony:
- Spójrz, złowiłem trzy wielkie ryby!
- Wiem, wiem - odpowiada żona. - Przed chwilą sąsiadka mówiła mi, że widziała ciebie wychodzącego ze sklepu rybnego.
- To prawda, kochanie! Sprzedałem tam pozostałe ryby, bo nie mogłem wszystkich dodźwigać do domu!

Najnowsze ogłoszenia



Kontakt z redakcją


  Napisz do nas:
ryby@elka.fm

Telefon komórkowy: Artur Grobecki
605-138-648
065 529 56 78 



Reklama

Twoja reklama w portalu ryby.elka.pl! Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym:
e-mail: reklama@elka.pl
tel. 65 529 56 78 (centrala Radia Elka)
 
Start - Forum
  • Strona:
  • 1
  • 2

Temat: Gdzie po ryby ? nad wodę czy do sklepu ? czyli co to jest wędkarstwo ?

Gdzie po ryby ? nad wodę czy do sklepu ? czyli co to jest wędkarstwo ? 20 Sty 2013 20:00 #1

  • Jeszcze członek PZW
Jak w tytule gdzie po ryby ??? nad wodę czy do sklepu ?
Co o tym sądzicie?
Wędkarstwo to sposób na spędzenie wolnego czasu a nie sposób na życie i utrzymanie.

Re: Gdzie po ryby ? nad wodę czy do sklepu ? czyli co to jest wędkarstwo ? 21 Sty 2013 18:43 #2

  • 123
witam, przypominam że wędkarstwo polega na łowieniu ryb a nie na spacerowaniu brzegiem wystrojony w prześliczne "moro" i uzbrojony w lśniący i modny sprzęt gdzie w kołowrotku jest więcej łożysk niż w fiacie 126p .jak jade na ryby to chcę łowić ryby ,a nie pływać bezproduktywnie po jeziorze.niestety jestem tym "złym" i lubię jeść niektóre gatunki ryb więc dla mnie jest naturalne że jadąc na ryby chcę je łowić.

Re: Gdzie po ryby ? nad wodę czy do sklepu ? czyli co to jest wędkarstwo ? 21 Sty 2013 19:00 #3

  • ad
Po pierwsze hobby nie ma się opłacać, w hobby się inwestuje, to jest przyjemność, pasja, relaks, wiedza, Spotykam wielu ,,wędkarzy,, którzy przeliczają np. tak: na zezwolenie wydałem tyle i tyle więc musi mi się zwrócić no to muszę złowić i zabrać tyle ryb, minus paliwo no i przynęty a zanęty już nie kupie bo szkoda, to już sie nie opłaci.. i tak właśnie często to wygląda, no a co gorsza kilogram karpia kosztuje 13 zl, to jak zlowie 4 to jeszcze moze zarobie?? absurd!! jak chcesz jeść to idz do sklepu, w jeziorach jest i tak mało ryb, wędkarz powinien być poniekąd miłośnikiem przyrody. Z rybami trzeba się zaprzyjaźnić i jest to wyjątkowa przyjaźń i wzajemny szacunek.pozdrawiam , a mięsiarzom życze ażeby ość im stanęła w gardle

Re: Gdzie po ryby ? nad wodę czy do sklepu ? czyli co to jest wędkarstwo ? 22 Sty 2013 17:15 #4

  • 123
witam. czy zabierając w ciągu sezonu parę szt np sandaczy jest mięsiarstwem??wędkarstwo dla mnie nie jest sposobem na dostarczenie białka dla rodziny .nie przeliczam ryb na pieniądze ,ja po prostu jadąc na ryby chcę je łowić

Re: Gdzie po ryby ? nad wodę czy do sklepu ? czyli co to jest wędkarstwo ? 22 Sty 2013 18:48 #5

  • Łukasz
123 wrote:
ja po prostu jadąc na ryby chcę je łowić

To je złów i wypuść! Niech inni mają szanse stoczyć walkę z tą samą rybą! I kolejno każdy powinien tak czynić. Co w tym złego? Nic!!! Tylko na dobre by to wszystkim wyszło...

Re: Gdzie po ryby ? nad wodę czy do sklepu ? czyli co to jest wędkarstwo ? 22 Sty 2013 19:53 #6

  • rafał
największy hałas o to aby wypuszczać ryby robią wędkarze którym zależy aby w jeziorach było jak najwięcej ryb ale nie dla innych tylko aby oni mogli z pełna siatką wracać do domu nawet niewymiarowe nieważne bo oni złapali a na forum rozpisują się i krytykują kogoś co lubi zjeść co jakiś czas smaczną rybkę. powiedz po co mam wypuszczać, za chwile złodzieje z PZW siecią wybiorą wszystko i co ani ja nie zjem ani ty nie złapiesz a oni wyłapią sprzedadzą i się będą śmiać z głupich wędkarzy którzy znów dają kasę na zarybianie potem nakarmią ( chodzi o zanęty )a oni znów skoczą z siecią więc przestań stary pisać takie dyrdymały

Re: Gdzie po ryby ? nad wodę czy do sklepu ? czyli co to jest wędkarstwo ? 22 Sty 2013 20:36 #7

  • Łukasz
Zł.....e z PZW to są w Poznaniu!! Nie dość że ryby wyławiają to teraz naiwnych wędkarzy ściągają z naszego okręgu aby mieć jak najwięcej członków. Ciekawe czy liczba członków będzie miała wpływ na zwiększenie zarybień

Re: Gdzie po ryby ? nad wodę czy do sklepu ? czyli co to jest wędkarstwo ? 23 Sty 2013 08:35 #8

  • xxx
Łukasz wrote:
Zł.....e z PZW to są w Poznaniu!! Nie dość że ryby wyławiają to teraz naiwnych wędkarzy ściągają z naszego okręgu aby mieć jak najwięcej członków. Ciekawe czy liczba członków będzie miała wpływ na zwiększenie zarybień


jak widze co piszesz to mnie krew zalewa. idzie sie tam gdzie jest lepiej. opłcasz składkę tam gdzie się najbardziej opłaca. a dla wędkarzy z leszna chcących łowić na wodach poznania, leszna , legnicy, wrocławia czyli najbardziej interesujących łowiskach w okolicy najlepszą i najtańszą alternatywą jest koło wałbrzych

Re: Gdzie po ryby ? nad wodę czy do sklepu ? czyli co to jest wędkarstwo ? 23 Sty 2013 10:06 #9

  • hehe
rafał wrote:
największy hałas o to aby wypuszczać ryby robią wędkarze którym zależy aby w jeziorach było jak najwięcej ryb ale nie dla innych tylko aby oni mogli z pełna siatką wracać do domu nawet niewymiarowe nieważne bo oni złapali a na forum rozpisują się i krytykują kogoś co lubi zjeść co jakiś czas smaczną rybkę. powiedz po co mam wypuszczać, za chwile złodzieje z PZW siecią wybiorą wszystko i co ani ja nie zjem ani ty nie złapiesz a oni wyłapią sprzedadzą i się będą śmiać z głupich wędkarzy którzy znów dają kasę na zarybianie potem nakarmią ( chodzi o zanęty )a oni znów skoczą z siecią więc przestań stary pisać takie dyrdymały


Już dawno takich głupot nie czytałem !!!!

Re: Gdzie po ryby ? nad wodę czy do sklepu ? czyli co to jest wędkarstwo ? 23 Sty 2013 11:30 #10

  • Łukasz
xxx wrote:
idzie sie tam gdzie jest lepiej. opłcasz składkę tam gdzie się najbardziej opłaca

Biedaku, teraz wszystko rozumiem... Jak szukasz pracy to też idziesz tam gdzie jest lepiej. Najlepiej nic nie robić i dostać minimalną pensję. I tylko narzekać!!!
  • Strona:
  • 1
  • 2
reklama