Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ
 
 

Kalendarz brań

Najnowsze ogłoszenia

tutaj lista najnowszych kilku ogloszen jak na elka.fm

reklama

Dowcipy

Dwaj wariaci wybrali się łódką na ryby. Po powrocie wariat pyta drugiego:
- Czy zaznaczyłeś jakoś miejsce, w którym ryby dobrze brały?
- Tak. Narysowałem krzyżyk na burcie łodzi.
- Ty idioto, trzeba było zaznaczyć jakoś inaczej. A jak jutro weźmiemy inną łódź?

Najnowsze ogłoszenia



Kontakt z redakcją


  Napisz do nas:
ryby@elka.fm

Telefon komórkowy: Artur Grobecki
605-138-648
065 529 56 78 



Reklama

Twoja reklama w portalu ryby.elka.pl! Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym:
e-mail: reklama@elka.pl
tel. 65 529 56 78 (centrala Radia Elka)
 
Start - Forum
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

Temat: ODŁOWY RYBACKIE JEZIORO ŚWIERCZYŃSKIE MAŁE

ODŁOWY RYBACKIE JEZIORO ŚWIERCZYŃSKIE MAŁE 06 Paź 2011 12:48 #1

  • SZYMON
W ostatnich dniach obserwowałem odłowy rybaków na jeziorze. jezioro przeorane z każdej strony , ryby bez szans. Chciałym wiedzieć czy ktoś ewidencjonuje ile ryb danego gatunku zostało wyłowionych. Obawiam sie, że nie. Odłowy wygladały jak grabienie jeziora. chyba przez 3 dni tyle widziałem wszędzie stały sieci!
Moze podyskutujemy na ten temat koledzy po kiju.

Re: ODŁOWY RYBACKIE JEZIORO ŚWIERCZYŃSKIE MAŁE 06 Paź 2011 14:32 #2

  • Marek
A dużo tych ryb wyciągneli? Widziałeś?

Re: ODŁOWY RYBACKIE JEZIORO ŚWIERCZYŃSKIE MAŁE 06 Paź 2011 16:51 #3

  • Henry
Brawo rybacy PZW Poznań, na wszelki wypadek proponuję pieprznąć granatem, a nóż coś jeszcze w wodzie zostało. Ciekawe, że widać tylko jak odławiają...Panowie może widział ktoś przez przypadek jak zarybiają, bo na papierze to w tych jeziorach powinno być eldorado..

Re: ODŁOWY RYBACKIE JEZIORO ŚWIERCZYŃSKIE MAŁE 07 Paź 2011 10:14 #4

  • Anonymous
WIDZIAŁEM TYLKO JEDNEGO DNIA MIELI DUŻO SANDACZA NA OKO 200KG DWA DUŻE BANIAKI, KARASIA, LINA , KARPIE, ŻADNEJ EWIDENCJI , TERAZ JUŻ PŁYWA TAM TYLKO NARYBEK

Re: ODŁOWY RYBACKIE JEZIORO ŚWIERCZYŃSKIE MAŁE 07 Paź 2011 10:16 #5

  • SZYMON
PRZEZ PÓŁ ROKU MIESZKAM NAD TYM JEZIOREM ALE WIDZIAŁEM TYLKO ODŁOWY , ZARYBIEŃ NIC A NIC
CZASAMI NOCĄ KŁUSOWNIKÓW

Re: ODŁOWY RYBACKIE JEZIORO ŚWIERCZYŃSKIE MAŁE 07 Paź 2011 13:29 #6

  • miki
są tam jeszcze jakies duze ryby

Re: ODŁOWY RYBACKIE JEZIORO ŚWIERCZYŃSKIE MAŁE 07 Paź 2011 18:35 #7

  • Olo
Rabunkowa gospodarka rybacka trwa nadal. Rybacy robią co chcą i to legalnie! To co wyprawia się na jeziorach PZW Poznań to skandal! Kupa kasy za opłaty i nic w zamian. Gdzie są zarybienia panie Andrzeju Ł. ? Nie ma ! jest tylko kit, kłamstwa, bezczelność władz w Poznaniu i byle się w papierach zgadzało! W Poznaniu siedzą i nawet im się tyłka nie chce ruszyć. Spróbujcie ruszyć temat! udawanie, że nie ma problemu, albo odpowiedź tak durna, że ustawa nie przewiduje. Do tego traktowanie wędkarza z góry. W przyszłym roku wybory do PZW, może ktoś w końcu pogoni rybaków i władze poznańskiego okręgu inaczej w jeziorach nawet kijanki nie zostaną. Rybaków nikt nie kontroluje !

Re: ODŁOWY RYBACKIE JEZIORO ŚWIERCZYŃSKIE MAŁE 08 Paź 2011 06:33 #8

  • rafał
To jest skandal !!! Może wreszcie jakiś redaktor spróbuje wyjaśnić tę sprawę jak PZW okrada wędkarzy którzy często odmawiają sobie różnych przyjemności po to aby uzbierać na opłacenie haraczu dla PZW oraz koła w moim przypadku chodzi o koło wędkarskie w Osiecznej które nic nie robi aby bronić swoich wędkarzy. Może władze koła dostają swoją działkę za to aby zapraszać rybaków z sieciami. Próbowałem rok temu wyjaśnić sprawe odłowów w Kole Wędkarskim Osieczna, pierwsze pytania skierowałem na stronę internetową koła i cisza jak by nikt nie zadawał żadnego pytania brak odpowiedzi( po co członkowie koła płacą za prowadzenie tej strony zastanawiące) Następne kroki z pytaniami skierowałem do skarbnika aby odpowiedział mi gdzie i w jaki sposób mogę uzyskać informacje na następujące pytania :

1. W jaki sposób typowane są jeziora do odłowu ryb?
2. Gdzie ewidencjowane są wyniki połowu?
3. Co się dzieje z złowioną rybą? ( ponoć jest sprzedawana)
4. Co się dzieje z kasą ze sprzedaży?
5. Jakie jeziora i w jakiej ilości są zarybiane?
6. W jaki sposób są typowane jeziora do zarybienia?

Skarbnik nie udzielił mi odpowiedzi tłumacząc się że to tajemnica strategi koła a odławiać muszą bo w ten sposób selekcjonują populacje ryby białej.
Jeżeli chodzi o zebrania sprawozdawczo-odbiorcze to moim zdaniem celowo nie nagłaśnia się daty aby było jak najmniej osób i jak najmniej pytań niezadowolonych wędkarzy

Re: ODŁOWY RYBACKIE JEZIORO ŚWIERCZYŃSKIE MAŁE 10 Paź 2011 07:55 #9

  • SZYMON
ZGADZAM sie z Rafałem, nikt nie sprawdza rybaków.
Mozna od nich kupić rybę jeśli ktoś chce sprawdzałem.
Na pytanie co wyłowili, pada odpowiedz RYBY, A CO CIE TO K.... OBCHODZI!
A tak sie składa, że obchodzi, bo płace składki i wymagam
jasnych zasad. Racjonalnej gospodarki rybackiej a nie rabunku.
A TAKIE MIAŁO MIEJSCE NA TYM JEZIORZE!

Re: ODŁOWY RYBACKIE JEZIORO ŚWIERCZYŃSKIE MAŁE 10 Paź 2011 15:44 #10

  • Bags
Witam.
Jesli chodzi o zarybienia to na papierku ladnie to wszystko wyglada.
Niedawno bylem swiadkiem zarybiania zbiornika Golanice-Krzycko.
Przyjechalo 5 osob ktorzy zarybiali karpiem wielkosci okolo 1kg do 2 kg.
Wszystko byloby ok gdyby na zakonczenie czynnosci kazdy z nich wzial po worku karpi dla siebie do aut.
Zdjecie zostalo zrobione ale to niby nie wystarcza jako dowod poniewaz moga wymyslec rozne powody, dlatego prosze o kontakt Pana ktory takze to widzial i zrobil fotke, tej sprawy tak nie nalezy zostawic.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
reklama