POLITYKA PRYWATNOŚCI RYBY.ELKA.PL
X
W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Używamy cookies, żeby zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny i dostosować ją tak, aby korzystanie z niej było dla nich przyjemniejsze i ciekawsze. Stosujemy cookies także w celach reklamowych i statystycznych. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z nami reklamodawców oraz przez firmy badawcze. W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies, w tym możliwości dokonania zmiany ustawień w zakresie cookies znajdą Państwo w naszej "Polityce Prywatności" ZAMKNIJ
 
 

Kalendarz brań

22 lutego:dobre
23 lutego:dobre
24 lutego:bardzo dobre
25 lutego:dobre
26 lutego:złe
27 lutego:złe
28 lutego:średnie

Stany rzek

Odra
Brzeg Dolny86cmniski -16cm
Malczyce182cmnormalny -12cm
Ścinawa157cmnormalny 12cm
Głogów281cmnormalny 2cm
Nowa Sól206cmnormalny 1cm
Ciganice213cmnormalny 0cm
Warta
Pyzdry295cmnormalny -1cm
Nowa Wieś271cmnormalny 0cm
Śrem303cmnormalny 0cm
Poznań303cmnormalny 0cm
Oborniki342cmwysoki 0cm
Wronki321cmwysoki -1cm

reklama

Dowcipy

Rozmawiają dwaj wędkarze:
- Nie uwierzysz, złowiłem wczoraj 5-kilogramowego karpia!
- A ja węgorza, który miał 4 metry!
- Niemożliwe!
- To prawda! - potwierdza żona - Józek go cały dzień rozciągał!

Najnowsze ogłoszeniaKontakt z redakcją


List: ryby@elka.fm
Telefon komórkowy: 065 529 56 78 

Reklama

Twoja reklama w portalu ryby.elka.pl! Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym:
e-mail: reklama@elka.pl
tel. 65 529 56 78 (centrala Radia Elka)
 

Robert Jankowski wygrał Memoriał Zasłużonych Działaczy

Wędkarze koła Leszno-Miasto spotkali się nad jeziorem w Krzycku na zawodach  o „Memoriał Zasłużonych Działaczy Koła”. Mimo, że był to ostatni weekend wakacji na miejscu zbiórki stawiło się 25 zawodników - relacjonuje Marek Młynarz. Tym razem zawody rozgrywane były bez podziału na kategorie wiekowe i były jednocześnie zaliczana się do klasyfikacji GP naszego koła. Mimo chłodu i dość mocnego wiatru wędkującym dopisywały humory. Najważniejszym był fakt, że w tym dniu obyło się bez deszczu. W siatkach wędkujących zaczęły pojawiać się pierwsze ryby. Były to płocie, leszcze i krąpie oraz  karp o wadze 1010 gram, złowiony przez Tomka Sosińskiego. Do siatki trafił też lin ( 1030 gram) . Tę rybę złowił z kolei Michał Antoniak. Był jeszcze jeden ''łowca okazów'' , niestety jego zdobycz nie trafiła do siatki -  Zbigniew Samol mógł się pochwalić „ złowieniem” żółwia. Niestety w tym dniu żółwie nie mogły być przedstawiane do wagi :)  Niemniej wrażenie związane z jego holem na długo pozostanie w pamięci naszego kolegi.
Po zakończeniu ważenia okazało się, że w tym dniu najlepszy był Robert Jankowski, który złowił 9,480kg ryb.Jemu też przypadł w udziale okazały puchar. Na drugim miejscu zawody zakończył Franciszek Kubacik ( 6,320kg ) Trzecie miejsce zajął Tomasz Sosiński (5,520kg) Po tradycyjnym wspólnym zdjęciu rozjechaliśmy się do domów umawiając się na następne zawody, które odbędą się w dniu 24 września również w Krzycku. Już teraz zapraszamy członków naszego koła na spotkanie nad wodą w tym dniu - zaprasza Marek Młynarz.
 

Dodaj komentarz

reklama
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.

Kod antysapmowy
Odśwież

reklama