POLITYKA PRYWATNOŚCI RYBY.ELKA.PL
X
W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Używamy cookies, żeby zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny i dostosować ją tak, aby korzystanie z niej było dla nich przyjemniejsze i ciekawsze. Stosujemy cookies także w celach reklamowych i statystycznych. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z nami reklamodawców oraz przez firmy badawcze. W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies, w tym możliwości dokonania zmiany ustawień w zakresie cookies znajdą Państwo w naszej "Polityce Prywatności" ZAMKNIJ

Kalendarz brań

Wt29lipiec
Śr30lipiec
Cz31lipiec
Pt1sierpień
So2sierpień
Nd3sierpień
Pn4sierpień

reklama

Dowcipy

Wędkarz staje w progu mieszkania i woła do żony:
- Spójrz, złowiłem trzy wielkie ryby!
- Wiem, wiem - odpowiada żona. - Przed chwilą sąsiadka mówiła mi, że widziała ciebie wychodzącego ze sklepu rybnego.
- To prawda, kochanie! Sprzedałem tam pozostałe ryby, bo nie mogłem wszystkich dodźwigać do domu!

Kontakt z redakcją

Artur Grobecki
List: ryby@elka.fm
Telefon komórkowy: 605 13 86 48

Reklama

Twoja reklama w portalu ryby.elka.pl! Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym:
e-mail: reklama@elka.pl
tel. 65 529 56 78 (centrala Radia Elka)

Start - Forum
  • Strona:
  • 1

Temat: komercyjne łowiska

komercyjne łowiska 30 Lip 2012 13:58 #1

• julek
Proszę o informację, gdzie w okolicy (do 20-30 km od Leszna)
można łowić ryby bez pozwolenia, a za jednorazową opłatą

Re: komercyjne łowiska 31 Lip 2012 05:44 #2

• ja
Pawlowice, Robczysko, dzieczyna, sączkowo, blotkowo te znam ja

Re: komercyjne łowiska 31 Lip 2012 09:00 #3

• Bazyli
a to ja też jestem zainteresowany... W takim Robczysku przykładowo, czy w Pawłowicach jest jakiś punkt, gdzie można się zgłosić? Nie chciałbym być ścigany :))

Re: komercyjne łowiska 31 Lip 2012 10:48 #4

• ja
nigdzie nie musisz sie zgłaszać. Co jakiś czas po stanowiskach jeździ gospodarz wody i pobiera opłatę za wędkowanie w wysokości 15 zł
  • Strona:
  • 1
reklama