POLITYKA PRYWATNOŚCI RYBY.ELKA.PL
X
W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Używamy cookies, żeby zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny i dostosować ją tak, aby korzystanie z niej było dla nich przyjemniejsze i ciekawsze. Stosujemy cookies także w celach reklamowych i statystycznych. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z nami reklamodawców oraz przez firmy badawcze. W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies, w tym możliwości dokonania zmiany ustawień w zakresie cookies znajdą Państwo w naszej "Polityce Prywatności" ZAMKNIJ

Kalendarz brań

Śr30lipiec
Cz31lipiec
Pt1sierpień
So2sierpień
Nd3sierpień
Pn4sierpień

reklama

Dowcipy

Łowiącemu ryby strażnik sprawdza kartę wędkarską:
- Pana karta jest już nieważna. Jak pan może łowić ryby na zeszłoroczną kartę wędkarską?
- Bo ja łowię tylko te ryby, których nie złowiłem w zeszłym roku.

Kontakt z redakcją

Artur Grobecki
List: ryby@elka.fm
Telefon komórkowy: 605 13 86 48

Reklama

Twoja reklama w portalu ryby.elka.pl! Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym:
e-mail: reklama@elka.pl
tel. 65 529 56 78 (centrala Radia Elka)

Start - Forum
  • Strona:
  • 1

Temat: obra na wiosenne plocie

obra na wiosenne plocie 24 Lut 2012 23:06 #1

• wedkarz
z racji ostatnich publikacji na strefie... i artykulow na temat kanalu obry zaciekawilo mnie to lowisko na wiosenne polowy ploci itd. czy ktos moze podzielic sie informacjami jak lowic jakie ryby padaja i czy warto poswiecic troche czasu na lowienie w tej rzeczce i jakie sa dobre miejsca ? pozdrawiam i zapraszam do dyskusji

Re: obra na wiosenne plocie 25 Lut 2012 21:06 #2

• Kabello
Kolego przybliż nam proszę te publikacje! Gdzie one się znajdują i jaka tematykę poruszają?

Re: obra na wiosenne plocie 26 Lut 2012 16:20 #3

• wedkarz
publikacje znajduja sie na strefagostyn.pl na pierwszej stronie oraz jeden artykul na drugiej stronie;)
  • Strona:
  • 1
reklama